Živočíšna výroba v PD Košeca

 

 

 

 

Prístup: potraviny bez nežiaducich prídavných látok

Poľnohospodársky podnik v Košeci prešiel viacerými zmenami. Aktuálne sa v ňom sústredíme na to, aby naša živočíšna výroba mala pre región čo najväčší osoh. Chceme ponúkať zdravé potraviny, ktoré pochádzajú zo slovenských zvierat a ktoré sú bez nežiaducich prídavných látok, čiže sú čisté. Do výrobkov, ktoré spracovávame z nášho hovädzieho, bravčového a jahňacieho mäsa naozaj pridávame len základne prírodné látky ako soľ a korenie. To platí aj pre výrobky z ovčieho mlieka. Všetky naše výrobky rovnako ako mäso je možné zakúpiť si v predajni Košecký dvor v Košeckom Podhradí.

 

 

 

 

 

 

 

Cieľ: čerstvé slovenské mäso
na predaj

Hovädzie mäso z nášho chovu je spracované postupne. Čerstvosť mäsa značne vplýva na vlastnosti mäsa pri jeho spracovaní. Výroba funguje celý pracovný týždeň a riadi sa dopytom na predajni, či objednávkami, ktoré je možné spraviť aj telefonicky. Čerstvé hovädzie, ale aj bravčové mäso, ktoré máme z overeného slovenského chovu, ponúkame tiež na odber pre regionálne reštaurácie, street foody, materské a základné školy. Sme radi, že na kvalitu mäsa aj chov dostávame od odberateľov aj zákazníkov pozitívne ohlasy.

 

 

Predajňa Košecký dvor

 

 

 

 

 

 

 

Kroky: kvalitne pripravená strava
a voľnosť

Aby sme mali istotu, že mäso bude mať potrebné výživné látky, dbáme na zloženie stravy našich hospodárskych zvierat a oviec. Hovädzí dobytok aj ovce sa pasú takmer dve tretiny roka. Krmivá im pripravujeme výhradne z našej úrody. Keď pastva nie je možná, dobytok i ovce majú pripravenú hodnotnú náhradu a dostávajú do organizmov potrebné živiny. Zároveň majú voľnosť v pohybe, stará sa o nich vyškolený personál. K zvieratám sa správame veľmi ľudsky, dbáme na čistotu priestorov v ktorých žijú a postupne inovujeme aj priestory nášho podniku, aby sme im vytvorili čo najlepšie životné podmienky.

 

 

 

 

 

 

 

Ako vyzerá rok v našej živočíšnej​ výrobe?

 

Prečítajte si

 

 

 

 

 

Výsledok: zdravé mäso, chutné ovčie produkty, poctivé krmivá

Výsledkom našej práce sú produkty, ktoré si môžu zákazníci kúpiť v predajni Košecký dvor, alebo priamo v hlavnom sídle PD Košeca. V ponuke je čerstvé hovädzie a bravčové mäso (to pochádza z overeného, regionálneho chovu, pričom kontúry naberajú aj naše plány odštartovať vlastný chov ošípaných). Výlučne z tohto mäsa vyrábame podľa receptúr našich mäsiarov chutné mäsové produkty ako sú šunky, párky, klobásky, jaternice. Syrové výrobky vyrábame len z ovčieho mlieka. V ponuke sú aj krmivá pre drobno a veľkochovateľov, či osivá, opäť z našej produkcie.

 

 

Čo predávame?

 

 

 

 

 

 

 

Chované plemená

 

Kontaktujte nás
Na čísle 042/38 18 684 alebo prostredníctvom formulára nižšie
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia