Živočíšna výroba v PD Košeca

 

 

 

 

Zdravé potraviny 

Poľnohospodársky podnik v Košeci prešiel viacerými zmenami. Aktuálne sa v ňom sústredíme na to, aby naša živočíšna výroba mala pre región čo najväčší osoh. Do výrobkov, ktoré spracovávame z nášho hovädzieho a bravčového mäsa pridávame len základne prírodné látky ako naturálna soľ a korenie. Všetky naše výrobky je možné zakúpiť si v predajni Košecký dvor v Košeckom Podhradí.

 

 

 

 

 

 

 

Cieľ: čerstvé slovenské mäso
na predaj

Hovädzie mäso z nášho chovu je spracované postupne. Čerstvosť mäsa značne vplýva na vlastnosti mäsa pri jeho spracovaní. Výroba funguje celý pracovný týždeň a riadi sa dopytom na predajni, či objednávkami, ktoré je možné spraviť aj telefonicky. Hovädzie a bravčové mäso ponúkame na odber regionálnym reštauráciám, street foodom, materským a základným školám. Sme radi, že na kvalitu mäsa aj chov dostávame od odberateľov aj zákazníkov dobré ohlasy.

 

 

Predajňa Košecký dvor

 

 

 

 

 

 

 

Kvalitná potrava a voľnosť

Aby sme mali istotu, že mäso bude mať potrebné výživné látky, dbáme na zloženie stravy našich hospodárskych zvierat. Naše zvieratá sa pasú takmer dve tretiny roka. Krmivá im pripravujeme výhradne z našej úrody. Keď pastva nie je možná, dobytok i ovce majú pripravenú hodnotnú náhradu.  Zároveň majú voľnosť v pohybe, stará sa o nich vyškolený personál. K zvieratám sa správame veľmi ľudsky, dbáme na čistotu priestorov, v ktorých žijú a postupne inovujeme aj priestory nášho podniku, aby sme im vytvorili čo najlepšie životné podmienky.

 

 

 

 

 

 

 

Ako vyzerá rok v našej živočíšnej​ výrobe?

 

Prečítajte si

 

 

 

 

 

zdravé krmivá = zdravé mäso

Výsledkom našej práce sú produkty, ktoré si môžu zákazníci kúpiť v predajni Košecký dvor alebo v PD Košeca. V ponuke je čerstvé hovädzie a bravčové mäso z nášho chovu, z ktorého vyrábame podľa receptúr našich mäsiarov chutné mäsové produkty.

 

 

Čo predávame?

 

 

 

 

 

 

 

Chované plemená

 

Kontaktujte nás
Na čísle 042/38 18 684 alebo prostredníctvom formulára nižšie
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia