Ponuka práce - predavač/-ka v Košeckom Dvore

PREDAVAČ/-KA pre PD Košeca, a.s. – prevádzka KOŠECKÝ DVOR

Príjme do trvalého pracovného pomeru predavača / predavačku do podnikovej predajne kvalitného mäsa a mäsových výrobkov z vlastnej produkcie.

 Viac informácií nájdete na stránkach www.pdkoseca.skwww.koseckydvor.sk

Požiadavky na pracovníka:

Požadované znalosti:

  • skúsenosti s predajom mäsových výrobkov
  • práca s registračnou pokladňou

Náplň práce:

  • Komunikácia so zákazníkom pri predaji
  • Príprava a dokladanie výrobkov do pultov
  • Udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku (predajňa, sklad, WC),
  • Práca s pokladňou
  • Zodpovednosť za finančnú hotovosť
  • Vybavovanie a spracovanie telefonickej, mailovej komunikácie so zákazníkmi
  • Spracovanie inventúry

Podmienky:

  • Platný zdravotný preukaz
  • Vodičský preukaz sk. B (výhoda)
  • Naozaj chcieť a vedieť pracovať.

Predpoklady: komunikatívnosť, samostatnosť, zodpovednosť, dobrá komunikácia, flexibilita.

Za kvalitnú prácu ponúkame kvalitný plat.

Ak sa v skúšobnej dobe 3 mesiace kvalifikuješ a budeš kompetentný na výkon tejto pozície, tvoj plat začne na 870,- € mesačne. Plus možnosť získať zaslúžené odmeny.

Nástup možný ihneď .

Žiadosti so životopisom zasielajte mailom: info@pdkoseca.sk

Kontaktujte nás
Na čísle 042/38 18 684 alebo prostredníctvom formulára nižšie
Meno:
Telefón: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia