Poľnohospodársky podnik PD Košeca, a.s

Sme poľnohospodársky podnik, ktorý produkty zo svojej rastlinnej a živočíšnej výroby pripravuje poctivo. Vieme totiž, že sa dostanú na váš stôl alebo do vašej záhrady či chovu.

 

 

 

 

Rastlinná výroba

Obhospodarujeme pôdu v obciach Košeca, Košecké Podhradie, Horná Poruba, Ladce a Ilava. Trvalé trávnaté porasty využívame na pastvu našich hospodárskych zvierat, sú zároveň zdrojom senáže, ktorou zvieratá kŕmime. Na ornej pôde sa snažíme dopestovať kvalitné plodiny vhodné pre potravinárske spracovanie či pre výrobu krmív pre hospodárske zvieratá.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

 

Živočíšna výroba

Chceme ponúkať zdravé potraviny. Také, ktoré pochádzajú zo slovenských zvierat a sú bez nežiaducich prídavných látok, čiže sú čisté. Do výrobkov, ktoré spracovávame z nášho hovädzieho, bravčového a jahniaceho mäsa naozaj pridávame len základné prírodné látky ako soľ a korenie. To platí aj pre výrobky z ovčieho mlieka. Všetky naše výrobky a tiež mäso je možné zakúpiť si v predajni Košecký dvor v Košeckom Podhradí.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

 

Košecký dvor

Košecký dvor je značka, pod ktorou predávame čerstvé hoväzdie mäso z nášho chovu, vlastné mäsové výrobky aj syrové výrobky z kravského mlieka. Všetky výrobky obsahujú len prírodné konzervanty, kvalitné čerstvé mäso a prvotné korenie. Ak ste v našej predajni ešte neboli, pozrite sa, čo všetko sme si v nej pre vás pripravili.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pridajte sa do nášho tímu alebo absolvujte u nás duálne vzdelávanie. Naša práca je zaujímavá a študentov stredných a vysokých škôl radi začleníme do kolektívu PD Košeca.

 

 

Dozvedieť sa viac

 

 

 

 

 

 

 

Predaj krmív a osív

Predajné miesto pre krmivá a osivá nájdete v areáli PD Košeca v Košeci, predaj zatiaľ funguje počas utorka a štvrtka. Krmoviny pochádzajú z našej rastlinnej výroby, sú starostlivo dopestované a ošetrené. Sú vhodné pre kŕmenie domáceho hovädzieho dobytka, ošípanej a hydiny. Do ponuky pre malo a veľkochovateľov sme zaradili aj krmivá, ktoré v chove používame my a o ktorých zložení vieme, že sú čestné, kvalitné a zodpovedá potrebám zvieraťa.

 

 

Viac

 

 

 

 

 

 

 

Potrebujete sa nás niečo spýtať?

 

Kontakty

 

Kontaktujte nás
Na čísle 042/38 18 684 alebo prostredníctvom formulára nižšie
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia