Predaj mäsa a syrov v predajni Košecký dvor

 

 

 

 

Kde nás nájdete?

 

Predajňa Košecký dvor sa nachádza v Košeckom Podhradí. Otvorená je od pondelka do soboty. Všetky novinky uverejňuje na Facebookovej stránke Košecký dvor. Ponúka možnosť objednať si mäso a mäsové výrobky aj vopred – telefonicky. Na predajni je doplnkový sortiment – slovenské múky, čaje, kávy, ovocné šťavy, korenie a koreniny, pochutiny.

 

 

 

Adresa

Predajňa Košecký dvor

Košecké Podhradie 4059

018 31 Košecké Podhradie

 

 

Kontakty

predajna@koseckydvor.sk

042/381 0154

0918 378 283

 

 

 

 

 

Ponuka

 

 

 

 

 

Hovädzie mäso z nášho chovu

Zvieratá sú chované v príjemnom prostredí, pasú sa takmer dve tretiny z roka. Ich strava pochádza z našej rastlinnej výroby, je kvalitná, vypestovaná v súlade s prírodou. To všetko sa odráža na kvalite mäsa, ktoré ponúkame vždy čerstvé.

 

 

 

 

 

 

 

Bravčové mäso zo slovenského chovu

Bravčové mäso pochádza z regionálneho a nami overeného chovu. Je kvalitné, čerstvé, čisté, pretože ošípaná mala zabezpečenú hodnotnú stravu.

 

 

 

 

 

 

 

Domáce mäsové výrobky

Výrobky sú spracované poctivo a z čerstvých surovín. Obsahujú len mäso, prvotné korenie a dochucovadlá ako čierne korenie, soľ, majoránka, cesnak, cibuľa, paprika. Všetky výrobky sú bezlepkové a vytvorené podľa našich vlastných receptúr.

 

 

 

 

 

 

 

 

Ovčie výrobky a mlieko

Sezónne máme v ponuke čerstvý ovčí syr, údený syr, bryndzu, žinčicu a ovčie mlieko. Výrobky sú 100 % ovčie, neobsahujú žiadne pridané látky okrem soli.

 

 

 

 

 

 

 

Jahňacie mäso

Toto mäso je v ponuke len sezónne a na objednávku. Jahňatá pochádzajú z nášho chovu, odchované sú na materskom mlieku a na nami pripravenej strave.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Webové stránky Košeckého dvora

 

Košecký dvor

 

Kontaktujte nás
Na čísle 042/38 18 684 alebo prostredníctvom formulára nižšie
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia