Ľudia v PD Košeca

 

 

 

 

Cieľavedomý kolektív, chuť
robiť veci inak

Pracovný kolektív PD Košeca tvorí 30 zamestnancov. Časť pracuje v rámci rastlinnej výroby, časť v živočíšnej výrobe, do ktorej sa môžu začleniť aj študenti (viac info tu). Patria sem zamestnanci v rámci administratívy a tiež projektu Košecký dvor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto tvorí PD Košeca?

 

 

 

 

 

 

Peter Cíbik

Výkonný riaditeľ

Vedenie celého poľnohospodárskeho podniku má na starosti Peter Cíbik. Zastáva viacero funkcií, no dôležitou je najmä hľadanie ciest, ktorými sa podnik bude uberať, zefektívňovanie práce, rast výroby a produkcie.

Ak máte chuť spolupracovať s PD Košeca, môžete ho osloviť.

 

 

Kontakt

 

 

 

 

 

Ing. Viera Hofierková

Asistentka výkonného riaditeľa, vzťahy s verejnosťou

 

 

rieši odberateľské a dodávateľské zmluvy, vybavuje potrebné povolenia, komunikuje s úradmi, s obchodnými partnermi, s vlastníkmi pôdy, ktorú si prenajímame pre rastlinnú a živočíšnu výrobu. Podá vám informácie o tom, koľko pôdy máme aktuálne u vás v prenájme, akú zmluvu k prenájmu evidujeme. Vypracováva naše interné smernice a pracovné postupy.

 

 

 

 

 

Jozefína Kňažková

Evidencia poľnohospodárskej výroby, evidencia produkcie

Výplata nájmu

 

Výplatu nájmu prenajímateľom pôdy má na starosti pani Jozefína Kňažková. Nájom vypláca počas utorka a štvrtka, kedy je otvorené aj odberné a predajné miesto našich krmív a osív v sídle PD Košeca. 

Vykonáva tiež centrálnu evidenciu zvierat

 

 

 

 

 

 

Andrea Gorelková

Účtovné a mzdové oddelenie

 

Andrea Gorelková komunikuje s odberateľmi a s dodávateľmi, ktorí ju môžu kontaktovať v prípade nejasností, zmien či otázok k fakturácii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vladimír Chovanec

Vedúci rastlinnej výroby,

hlavný agronóm

 

 

Vladimír Chovanec

Vedúci živočíšnej výroby

 

 

 

 

 

Vedúci rastlinnej a živočíšnej výroby majú na starosti organizovanie ľudí a ich práce. Vladimír Chovanec je ako agronóm zodpovedný aj za ošetrovanie pôdy, nákup vstupov do rastlinnej výroby ako sú hnojivá, osivá a chémia.
Koordinuje prácu v živočíšnej výrobe, komunikuje s veterinármi, plemenármi, chovateľmi a pomáha s predajom hospodárskych zvierat z nášho chovu. 

 

 

Košecký dvor je značka, pod ktorou predávame naše hovädzie i bravčové mäso, mäsové a syrové výrobky, sezónne i jahňacinu.
Nachádza sa v Košeckom Podhradí a je vlastne spojením prevádzok bitúnok, syráreň a predajňa.

Naše výrobky dodávame do základných a materských škôl, ale aj reštaurácií a iným predajcom. V prípade záujmu o spoluprácu s Košeckým dvorom sa obráťte na pani Zlaticu Jamrichovú, vedúcu predajne. 

O Košeckom dvore sa viac dozviete

na internetovej stránke www.koseckydvor.sk

 

 

Kontakt

 

 

 

 

 

 

Mäsiari z Košeckého dvora

 

Katarína Mikolášová

Janka Hofierková

Predavačky z Košeckého dvora

 

 

 

 

 

 

 

Tím Košeckého dvora tvoria veľmi skúsení a šikovní mäsiari - Cyril Gombár a Anton Dubnička. Obaja stáli pri zrode receptúr, ktoré používame pri príprave mäsových výrobkov a doladili ich do posledného gramu. Na predajni vám poradia naše ochotné predavačky Katka Mikolášová a Janka Hofierková. Majú prehľad o našich výrobkoch a rady vám mäso či výrobky objednajú na konkrétny termín.

 

 

 

 

 

Kariéra u nás

 

Kontaktujte nás
Na čísle 042/38 18 684 alebo prostredníctvom formulára nižšie
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia