Ľudia v PD Košeca

 

 

 

 

Cieľavedomý kolektív, chuť
robiť veci inak

Pracovný kolektív PD Košeca tvorí 30 zamestnancov. Časť pracuje v rámci rastlinnej výroby, časť v živočíšnej výrobe, do ktorej sa môžu začleniť aj študenti (viac info tu). Patria sem zamestnanci v rámci administratívy a tiež projektu Košecký dvor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kto tvorí PD Košeca?

 

 

 

 

 

 

Peter Cíbik

Výrobný riaditeľ rastlinnej a živočíšnej výroby

 

Vedenie celého poľnohospodárskeho podniku má na starosti Peter Cíbik. Zastáva viacero funkcií, no dôležitou je najmä hľadanie ciest, ktorými sa podnik bude uberať, zefektívňovanie práce, rast výroby a produkcie. Ak máte chuť spolupracovať s PD Košeca, môžete ho osloviť.

 

 

Kontakt

 

 

 

 

 

Ing. Martin Prostinák

Asistent výrobného riaditeľa, právne oddelenie

 

Odberateľské a dodávateľské zmluvy riadi Ing. Martin Prostinák. Komunikuje s úradmi, vybavuje potrebné povolenia, rieši našich obchodných partnerov. V prípade problémov či úprav dodávateľsko-odberateľských zmlúv ho neváhajte osloviť

 

 

 

 

 

Ing. Viera Hofierková

Správa majetku, komunikácia s prenajímateľmi

 

Ing. Viera Hofierková komunikuje s vlastníkmi pôdy, ktorú si prenajímame pre rastlinnú a živočíšnu výrobu. Podá vám informácie o tom, koľko pôdy máme aktuálne u vás v prenájme, akú zmluvu k prenájmu evidujeme. Vypracováva naše interné smernice a pracovné postupy.

 

 

 

 

 

Jozefína Kňažková

Vyplácanie nájmu, predaj krmovín, osív

 

Vyplácanie nájmov za pôdu má na starosti Jozefína Kňažková. Vyplácanie sa realizuje počas utorkov a štvrtkov, kedy je otvorené aj odberné a predajné miesto našich krmív a osív v sídle PD Košeca. Vykonáva tiež centrálnu evidenciu zvierat.

 

 

 

 

 

Ing. Zuzana Veliká

Účtovné a mzdové oddelenie

 

Všetky naše mzdy a faktúry riadi Ing. Zuzana Veliká. Komunikuje s odberateľmi a s dodávateľmi, ktorí ju taktiež môžu kontaktovať v prípade nejasností, zmien či otázok.

 

 

 

 

 

Vladimír Chovanec

Vedúci rastlinnej výroby, hlavný agronóm

 

 

Roman Pecucha

Mechanizátor, servis strojov

 

 

Matúš Goláň

Vedúci živočíšnej výroby, hlavný zootechnik

 

 

Katarína Cedzová

Pomocný zootechnik

 

 

Vedúci rastlinnej a živočíšnej výroby majú na starosti organizovanie ľudí a ich práce. Vladimír Chovanec je ako agronóm zodpovedný aj za ošetrovanie pôdy, nákup vstupov do rastlinnej výroby ako sú hnojivá, osivá a chémia. Opravy strojov a používanej mechanizácie má na starosti Roman Pecucha. Matúš Goláň koordinuje prácu v rámci živočíšnej výroby, rieši veterinárov, plemenárov, chovateľov a pomáha s predajom hospodárskych zvierat z nášho chovu. S evidenciou produkcie a výroby mu pomáha zootechnička Katarína Cedzová.

 

 

 

 

 

 

 

Petra Vlková

Prevádzkar Košeckého dvora

 

Košecký dvor je značka, pod ktorou predávame naše hovädzie mäso, mäsové výrobky a výrobky z ovčieho syra. Celý predaj v rámci predajne v Košeckom Podhradí, ale aj objednávky a dovoz pre materské školy, základné školy a reštaurácie rieši Petra Vlková. Pre spoluprácu s Košeckým dvorom sa treba obrátiť práve na ňu.

 

 

Kontakt

 

 

 

 

 

 

Cyril Gombár, Anton Dubnička, Stanislav Otáhel

Mäsiari z Košeckého dvora

 

 

Anna Prostináková, Zlatica Jamrichová

Predavačky z Košeckého dvora

 

 

Tím Košeckého dvora tvoria veľmi skúsení a šikovní mäsiari - Cyril Gombár a Anton Dubnička. Obaja stáli pri zrode receptúr, ktoré používame pri príprave mäsových výrobkov a doladili ich do posledného gramu. Na predajni vám poradia naše ochotné predavačky Anna Prostináková a Zlatica Jamrichová. Rozumejú sa mäsu, majú prehľad o našich výrobkoch a rady vám mäso či výrobky objednajú na konkrétny termín.

 

 

 

 

 

Kariéra u nás

 

Kontaktujte nás
Na čísle 042/38 18 684 alebo prostredníctvom formulára nižšie
Meno:
Telefón: *
E-mail: *
Text správy: *
Overovací kód: *
Správa sa odosiela ...
* - povinné polia